Nu aveti nici un produs adaugat in cosul de cumparaturi!
Nu aveti nici un produs adaugat la oferta!
 
RO HU

»
Contact » Date de contact

Date de contact Grup NIS


CLUJ-NAPOCA sediu:
P-ța 1 Mai nr. 4 - 5 (incinta CLUJANA)

Secretariat: +40-264-438.776, +40-748-314.011, +40-740-167.427
Fax: +40-264-406.872

Email: 
secretariat@nis.ro, office@nis.ro, comercial@nis.ro, service@nis.ro, 



BUCUREȘTI punct de lucru:
Str.
Mitropolit Veniamin Costache, nr. 21, ap 1, sector 5

Comercial / Service: +40-21-335.0063, 
+40-744-533.783, +40-748-111.293
Fax: +40-21-335.0063

Email: bucoffice@nis.ro, 
bogdan@nis.ro, tudor@nis.ro, service.buc@nis.ro



ECHIPA NIS:
DIRECTOR GENERAL: ing. Gheorghe Gaspar NISTOR
Mobil: +40-744-541.203
E-mail: nistor@nis.ro

CHIEF COMMERCIAL OFFICER: Otto DANKO
Mobil: +40-742-887.077
E-mail: otto@nis.ro

AREA SALES MANAGER București: Tudor SCRIDON
Mobil: 0748-111.293
E-mail: tudor@nis.ro


PRODUCT MANAGER București: Bogdan PRODAN
Mobil: 0744-533.783
E-mail: bogdan@nis.ro

COORDONATOR SERVICE: ing. Andrei BOTA
Mobil: 0740-089.577
E-mail: service@nis.ro


Cere oferta

 


Nume:
 
Firma:
 
Telefon:
 
E-mail:
   
Interes pentru:
 
Mesaj: